Komono Walther Raven KOM-W4004

Marka: Komono Nr katalogowy: 100002376505

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Komono Walther Raven KOM-W4004

Komono Belgijska marka jest znana na kawałki mody, że ich konstrukcja oczaruje miłośników tradycji i nowoczesności. Odkryj magię i ty i dołączyć nadgarstka zegarek Komono kolekcję Walther. konstrukcja dzięki celočernému wygląda niesamowicie stylowy i ponadczasowy uzupełnienie prawie każdego stroju. Pełny opis

415

415 zł z VAT 804 zł, oszczędzasz 389 zł (48 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Komono Belgijska marka jest znana na kawałki mody, że ich konstrukcja oczaruje miłośników tradycji i nowoczesności. Odkryj magię i ty i dołączyć nadgarstka zegarek Komono kolekcję Walther. konstrukcja dzięki celočernému wygląda niesamowicie stylowy i ponadczasowy uzupełnienie prawie każdego stroju. Najbardziej widocznym elementem jest dwa chronograf z funkcją stopera i przyciągnąć małe numery podszewka czarną tarczę. Raz na nadgarstku przypiąć sprawne pasek skórzany, Twój wygląd będzie uzyskać zupełnie nowy wymiar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Stoper tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 44 mm