Komono Winston Ash KOM-W3015

Marka: Komono Nr katalogowy: 100002377216

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Komono Winston Ash KOM-W3015

Unisex Stylowe zegarki Komono Winston Ash jest modelem z szarą tarczą, która imituje kamień. Wewnątrz srebrnej obudowie metalowej z powłoką, patrz japoński Quartz zegarku. Tylna część obudowy wykonana jest ze stali nierdzewnej. Gładkie wykończenie skórzany pasek szekli. Średnica tarczy: 41mm. Pełny opis

402

402 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Unisex Stylowe zegarki Komono Winston Ash jest modelem z szarą tarczą, która imituje kamień. Wewnątrz srebrnej obudowie metalowej z powłoką, patrz japoński Quartz zegarku. Tylna część obudowy wykonana jest ze stali nierdzewnej. Gładkie wykończenie skórzany pasek szekli. Średnica tarczy: 41mm. Wodoodporny: 3 ATM (nie przeznaczony do pływania lub uprawiania sportów wodnych).


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 45 mm