Komono Winston KOM-W3016

Marka: Komono Nr katalogowy: 100002543493

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Komono Winston KOM-W3016

Zegarek marki warsztat Komono są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich srebrny zegarek twarz ma bardzo czyste wrażenie – ozdobione zaledwie wąskimi czarnymi rękami interesujący szczegół są grawerowane cyfry. Pełny opis

402

402 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki warsztat Komono są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich srebrny zegarek twarz ma bardzo czyste wrażenie – ozdobione zaledwie wąskimi czarnymi rękami interesujący szczegół są grawerowane cyfry. Obudowa ze stali nierdzewnej przyciąga naprawdę wyrafinowany detal – nietypowo korona umieszczona trochę niższa. Zegarki gładki szyte skórzanym paskiem w ładnym kolorze brązowym, który będzie przydatny głównie do rekreacji outfitům. Zapraszamy na dodatek, że po prostu zmęczony.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Wysokość 47 mm