Komono Winston Royale GOLD-WHITE KOM-W2358

Marka: Komono Nr katalogowy: 100002376024

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Komono Winston Royale GOLD-WHITE KOM-W2358

Złoto to kolor luksusowych akcesoriów, które dadzą każdy człowiek wyjątkowy. Postawić na nim i męski zegarek marki Komono. Na pierwszy rzut oka, będzie przyciągać widowiskowej akcji ocynkowana, który jest idealnie dostosowany do nadgarstka. Pełny opis

399

399 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Złoto to kolor luksusowych akcesoriów, które dadzą każdy człowiek wyjątkowy. Postawić na nim i męski zegarek marki Komono. Na pierwszy rzut oka, będzie przyciągać widowiskowej akcji ocynkowana, który jest idealnie dostosowany do nadgarstka. Biała tarcza trwa niezwykle długo i indeksy nietypowe umieszczenie logo marki. Gdy potrzeba uzupełnienia formalnego strój stylowe akcesorium, ten kawałek jest właściwym wyborem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 48 mm