Komono Winston Zwierciadło Złota Róża / Szary COM-W2872

Marka: Komono Nr katalogowy: 100002378143

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Komono Winston Zwierciadło Złota Róża / Szary COM-W2872

Stylowy Zegarek damski Komono twarz lustro i złoto-brązowy szary skórzany pasek jest wyposażony w japońskiej stójką, co zapewnia płynną i precyzyjną pracę. Pełny opis

401

401 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stylowy Zegarek damski Komono twarz lustro i złoto-brązowy szary skórzany pasek jest wyposażony w japońskiej stójką, co zapewnia płynną i precyzyjną pracę. Belgijska marka Komono, tasowanie retro i futuryzm, od 2009 roku zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości, progressive i w tym samym czasie ponadczasowe zegarki w przystępnych cenach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy rózowe zloto
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 41 mm