Kronaby Połączony wodoodporny zegarek A1000-0713 szekli

Marka: Kronaby Nr katalogowy: 100007599696

Sprzedaż partnerska

Kronaby Połączony wodoodporny zegarek A1000-0713 szekli

Czas, kiedy zegarki były używane tylko jako wskaźnik czasu dawno już minęły. Nasze nadgarstków coraz częściej zdobią zegarki, które mogą łączyć się ze smartfonem. Pełny opis

1663

1 663 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100007599696

Pełny opis

Opis produktu

Czas, kiedy zegarki były używane tylko jako wskaźnik czasu dawno już minęły. Nasze nadgarstków coraz częściej zdobią zegarki, które mogą łączyć się ze smartfonem. Szwedzka marka Kronaby postanowił stworzyć z dokładnością zegarku najlepszą inteligentnego zegarka na świecie, która na pierwszy rzut oka wyglądają jak klasyczne eleganckie zegarki. Scandinavian precyzja japonki i ty i dołączyć Wrist Watch kolekcję szekli. Ich srebrny wybierania cię na pierwszy rzut oka z jego rąk i luminescencyjne indeksy, a także oddzielną ciferníčkem Czasu Światowego. Obudowa wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, skórzany pasek ciemnobrązowy z ciemnym podkładzie nadaje oglądać elegancki wygląd. potencjał. Podłączone Watch (zegarki, które łączą ze smartfonem, ale nie jeden telefon lub wysłać wiadomości), ale najbardziej docenią ich związku z inteligentnego telefonu.

WATERPROOFING
Ich wyjątkowy wodoodporny do 100m, dzięki czemu można oglądać nawet nurkować. Tak, że szczelność jest zachowana, podczas nurkowania nie jest zalecane, aby użyć przycisków sterujących.

BATERIA
Żywotność baterii (jest to typ CR3032) opiera się na wykorzystaniu funkcji do 2 lat. Więc nie musisz szukać miejsca do ładowania.

CECHY
Automatyczne ustawienie strefy czasu
Idealna funkcja dla osób noszących którzy często podróżują. Czy znajdziesz się w każdym zegarku strefy czasowej zawsze pokaże dokładny czas lokalny.

dokładna data
Jedno naciśnięcie przycisku, aby uzyskać informacje o dokładnej dacie.

ostrzeżenie
Dzięki alarmy wibracyjne będziesz zawsze być informowany o przychodzących połączeniach i SMS. Można ustawić alarmy tylko od ludzi, interesujące dla Ciebie. Zegarek nigdy nie przeszkadza, aby nadmierne wibracje.

Odrzucanie połączenia
Trzeba odrzucić i nie chce Ci wyciągając komórkę z kieszeni? Wystarczy jedno naciśnięcie zegarka i telefonu Kronaby natychmiast przestaje dzwonić.

wibracyjny Budzik
Można dostać się do pracy znacznie wcześniej niż swojego partnera? A ty nie chcesz się obudzić jej głośny budzik? Idź spać z zegarkiem na ręku i Kronaby rano budzisz się wyśmienitą cichą wibrację.

Monitorowanie długą sesję
Fakt, że długo siedzi niezdrowe, nie jest nowy. Zrobić coś dla swojego zdrowia i dołączyć nadgarstka oglądać Kronaby. Po okresie bezczynności ty przedłużony, delikatne wibracje ostrzeże Cię, że masz z nim szybko coś zrobić.

krokomierz
Ruch dla zdrowia! Ustaw w telefonie numer zgłoszenia kroków że brakuje na co dzień i przejść z zegarka Kronaby kierunku zdrowszego stylu życia.

podwójny czas
Oglądać twarz z kolekcji wygłosi jeden szekel mniej ciferníčkem gdzie można ustawić czas światowy. Będziesz zawsze wiedział, która jest godzina w Nowym Jorku, Sydney i Tokio.

regulator czasowy
W dzisiejszym zgiełku świata jest skutecznym kluczem do sukcesu zarządzanie czasem. Przestań ciągle na zegarek i stresu jest to, co masz do połowu. Delikatne wibracje ostrzega, że ​​konieczne jest, aby przejść do spotkania biznesowego lub konferencji.

sterowania kamerą
Każdy z nas chce wspomnienia przyjemnych chwil spędzonych w celu utrzymania jak najdłużej. Czy idziesz do splashy strony lub z rodziną do zoo, dzięki Kronaby oglądam częścią wszystkich zdjęciach podjęte ciebie też. Wystarczy umieścić telefon w odpowiednim miejscu i naciskając przycisk na zegarku uruchomić spust.

Znalezienie telefon
Nie na nic nie można, a telefon nie jest oprócz znalezienia. Z zegarkiem na ręku Kronaby ty to nigdy nie nastąpi. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, a telefon natychmiast usłyszeć.

muzyka kontrola
Muzyka może wpływać na nasz nastrój, pozytywnie lub negatywnie. Z bezpośrednim muzyki wodowania poprzez zegarka zawsze w dobrym nastroju.

dom wprowadzenie funkcji
Czy przeniósł się do większego miasta i ciągle mają problemy trafić do domu? Albo jesteś pobyt w hotelu i boisz się, że będziesz miał problem, żeby go znaleźć? Dzięki tej funkcji, można mieć pewność, że nigdy nie stracisz. Naciśnij przycisk na zegarek Kronaby i odchodzą.

miejsce pamiętając
Inną funkcją, która zapobiega wędrówki, przestrzeń pamięci funkcji. Przed wyruszeniem na zwiedzanie zatopiony ulice miasta czy drogi leśne, należy nacisnąć geotag – po prostu zawsze trafić z powrotem do miejsca, z którego wyruszyli na przygodę.

KOMPATYBILNOŚĆ
Bluetooth 4.1+
Android 5.0 lub nowszy
IOS 9 i wyższe


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło szafirowe
Podwójny czas tak
Sterowanie radiowe tak
Szerokość pasa 22 mm
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 13.3 mm
Wysokość 52 mm