Lacoste Kyoto 2010969

Marka: Lacoste Nr katalogowy: 100002638243
Lacoste Kyoto 2010969

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Lacoste Kyoto 2010969

Modne zegarki Lacoste pokochają wszystkich nowoczesnych dżentelmenów o smaku słabości do stylowych akcesoriów. Na pierwszy rzut oka można złapać białą tarczę z tylko niewielką ręką i logo marki. Zegar jest rozwiązany w bardzo oryginalny sposób – aktualną godzinę pokazuje zielony indeks. Pełny opis

702

702 zł z VAT 1 003 zł, oszczędzasz 301 zł (30 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Modne zegarki Lacoste pokochają wszystkich nowoczesnych dżentelmenów o smaku słabości do stylowych akcesoriów. Na pierwszy rzut oka można złapać białą tarczę z tylko niewielką ręką i logo marki. Zegar jest rozwiązany w bardzo oryginalny sposób – aktualną godzinę pokazuje zielony indeks . Wielką sztuczką jest Magnetic Millennium, który całkowicie zastępuje klasyczne zapięcie – tak szybko ustaw zegarek i dopasuj go dokładnie do nadgarstka. Postaw na swój zegarek Lacoste i pokaż wszystkim, że masz styl.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość pasa 20 mm
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 51 mm