Lars Larsen 143SWDBLL

Marka: Lars Larsen Nr katalogowy: 100002377182
Lars Larsen 143SWDBLL

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Lars Larsen 143SWDBLL

Zegarek marki zaprojektowane przez Scandinavian Lars Larsen miłość od pierwszego wejrzenia wszystkich panów z zamiłowania do klasycznych akcesoriów. Ich wybierania światło ma bardzo czyste wrażenie – jest ozdobiony wąskimi ciemnymi indeksów niebieski i złota ručičly. Pełny opis

856

856 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki zaprojektowane przez Scandinavian Lars Larsen miłość od pierwszego wejrzenia wszystkich panów z zamiłowania do klasycznych akcesoriów. Ich wybierania światło ma bardzo czyste wrażenie – jest ozdobiony wąskimi ciemnymi indeksów niebieski i złota ručičly. Szafirowe szkło obejmujące tarczę, która jest bardziej odporna na uszkodzenia nawet po latach zużycia zachowuje wspaniały połysk. Zegarki tradycyjne szyte skórzany pasek w kolorze czarnym. Postaw na akcesorium, które pasuje odpowiednio do szycia dostosowane koszulę z dżinsów również.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło szafirowe
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 46 mm