Lars Larsen Luka 155RWRM

Marka: Lars Larsen Nr katalogowy: 100002584099
Lars Larsen Luka 155RWRM

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Lars Larsen Luka 155RWRM

Suplementy skandynawskie zyskują coraz większą popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Minimalistyczny design, wysokiej jakości materiały i precyzyjne wykonanie po prostu przyciągnąć. Japonki Nordic czyste i ty i dołączyć marki Wrist Watch zaprojektowane przez Larsa Larsena. Pełny opis

572

572 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Suplementy skandynawskie zyskują coraz większą popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Minimalistyczny design, wysokiej jakości materiały i precyzyjne wykonanie po prostu przyciągnąć. Japonki Nordic czyste i ty i dołączyć marki Wrist Watch zaprojektowane przez Larsa Larsena. Ich śnieżnobiałe tarcza stawia na klasycznym wyglądzie – to jest urządzone tylko wąskie indeksy i niebieskie ręce. Dial sapphire szklaną pokrywę, która jest odporna na zarysowania i nawet po latach zużycia zachowuje wspaniały połysk. Sprawa Mediolan i wyciągnąć stali nierdzewnej wzrosła złocone, który ma prawdziwie luksusową atmosferę. Zapraszamy na dodatek, że będziesz w stanie naprawdę wziąć wszystko.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy biały
Szkło szafirowe
Szerokość 37 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 41 mm