Lars Larsen LW29 Ayo Steel 129SCLL

Marka: Lars Larsen Nr katalogowy: 100002416298
Lars Larsen LW29 Ayo Steel 129SCLL

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Lars Larsen LW29 Ayo Steel 129SCLL

Nowoczesne zegarki swiss made Lars Larsen idealnie zdobić swoich mężczyzn i kobiet, które są szyte brązowy skórzany pasek na nadgarstek. Na pierwszy rzut oka, dużej tarczy. Jego jednolitość przerwany tylko białe pudełko z datownik ciekawy szczegół jest oddzielny ciferníček dla drugiej strony. Pełny opis

953

953 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nowoczesne zegarki swiss made Lars Larsen idealnie zdobić swoich mężczyzn i kobiet, które są szyte brązowy skórzany pasek na nadgarstek. Na pierwszy rzut oka, dużej tarczy. Jego jednolitość przerwany tylko białe pudełko z datownik ciekawy szczegół jest oddzielny ciferníček dla drugiej strony. Uzupełnij swój strój w stylu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło szafirowe
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 40 mm