LC06639.460

Marka: Nr katalogowy: 100002658417
 LC06639.460

Sprzedaż partnerska

LC06639.460

Czy lubisz się rozpieszczać stylowymi dodatkami? Wtedy nie powinieneś przegapić zegarka Lee Cooper . Na pierwszy rzut oka kombinacja pozłacanej kabury i czarnego obrysu sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś miał luksusowy klejnot na swoim nadgarstku. Pełny opis

241

241 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy lubisz się rozpieszczać stylowymi dodatkami? Wtedy nie powinieneś przegapić zegarka Lee Cooper . Na pierwszy rzut oka kombinacja pozłacanej kabury i czarnego obrysu sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś miał luksusowy klejnot na swoim nadgarstku. Kropka jest ozdobiona prostymi rękami z głównymi indeksami i błyszczącekamienie . Brakuje również kamieni w obudowie supermetalowej i pociągnięciu, co sprawia, że ​​zegarek migocze i oślepia otoczenie za każdym razem, gdy się poruszasz. Postaw na zegarki, które Cię nie zawiodą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała supermetal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny, perla
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Wysokość 48 mm