LEGO Happiness Yellow 9007347

Marka: LEGO Nr katalogowy: 100002454225

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

LEGO Happiness Yellow 9007347

Podobnie jak maluchy, wszyscy go kochaliśmy. Zegary i zegary łączyły coraz więcej kości w kształty dokładnie według naszej wyobraźni. Lego to po prostu serce milionów ludzi na całym świecie. Pełny opis

385

385 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Podobnie jak maluchy, wszyscy go kochaliśmy. Zegary i zegary łączyły coraz więcej kości w kształty dokładnie według naszej wyobraźni. Lego to po prostu serce milionów ludzi na całym świecie. Jeśli również należysz do nich i wyznajesz teorię, że nie jest to tylko sprawa dziecka, zdobądź Lego dla dorosłych . Ich twarz spogląda na śmiejącą się twarz typowego trzmiela na pierwszy rzut oka. Plastikowy pasek ma postać połączonych artykułów, które można swobodnie rzucać i rzucać.

Zegarki dostarczane są w kolorowym pudełku z następującymi akcesoriami:
Wymiana lunety: Możesz zastąpić oryginalną czarną lunetę jako żółtą zastępczą.
Artykuły: Pozostałe części to artykuły w kolorze żółtym, czerwonym, czarnym, białym i zielonym, które można swobodnie dodać do paska.
Lego Bones : Istnieje również oryginalny czerwony sześcian, który możesz dołączyć do dowolnego zestawu Lego lub po prostu umieścić go na biurku niczym dekorację.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa żółty
Kolor tarczy żółty
Szkło plastikowe
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 42 mm