Liu.Jo Navy White TLJ1041

Marka: Liu.Jo Nr katalogowy: 100002376188

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Liu.Jo Navy White TLJ1041

zegarki męskie marki Liu Jo z prostego i jasnego tarczy, koperta ze stali i stałej nylonowej taśmy w kolorze niebieskim. Zegarek nadaje się do rekreacji, ale odpowiednim uzupełnieniem będzie jeśli będzie towarzyszył w ciągu dnia roboczego. . Pełny opis

311

311 zł z VAT 472 zł, oszczędzasz 161 zł (34 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

zegarki męskie marki Liu Jo z prostego i jasnego tarczy, koperta ze stali i stałej nylonowej taśmy w kolorze niebieskim. Zegarek nadaje się do rekreacji, ale odpowiednim uzupełnieniem będzie jeśli będzie towarzyszył w ciągu dnia roboczego.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Wysokość 45 mm