Liu.Jo Roxy Grey TLJ1064

Marka: Liu.Jo Nr katalogowy: 100002377043
Liu.Jo Roxy Grey TLJ1064

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Liu.Jo Roxy Grey TLJ1064

Oryginalne panie oglądać Liu. Jo zakładają swoją niezwykłość i ciekawy design. Zegarek posiada stalową obudowę, a szaro-brązowy skórzany pasek, twarz jest porośnięty kamieni. Zegarki są eleganckie, pełne wdzięku i nadaje się do codziennego użytku, jak iw społeczeństwie. . Pełny opis

558

558 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Oryginalne panie oglądać Liu.Jo zakładają swoją niezwykłość i ciekawy design. Zegarek posiada stalową obudowę, a szaro-brązowy skórzany pasek, twarz jest porośnięty kamieni. Zegarki są eleganckie, pełne wdzięku i nadaje się do codziennego użytku, jak iw społeczeństwie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Szerokość 37 mm
Wysokość 37 mm