Liu.Jo Temple IP BLACK/BEIGE TLJ889

Marka: Liu.Jo Nr katalogowy: 100002376182
Liu.Jo Temple IP BLACK/BEIGE TLJ889

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Liu.Jo Temple IP BLACK/BEIGE TLJ889

Model marka eleganckich zegarek męski Liu. Jo całości ze stali konstrukcja. Stal jest opratřena czarną powłoką PVD. Ton wybierania jest złoto, a druga ręka jest umieszczony w oddzielnej subciferníku które różni kontrastowych ciemną barwę. Pełny opis

596

596 zł z VAT 903 zł, oszczędzasz 307 zł (33 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Model marka eleganckich zegarek męski Liu.Jo całości ze stali konstrukcja. Stal jest opratřena czarną powłoką PVD. Ton wybierania jest złoto, a druga ręka jest umieszczony w oddzielnej subciferníku które różni kontrastowych ciemną barwę. Zegarki nadają się do codziennego noszenia, ale również dla społeczeństwa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 45 mm
Wysokość 45 mm