Liu.Jo Tiny TLJ1135

Marka: Liu.Jo Nr katalogowy: 100002377012
Liu.Jo Tiny TLJ1135

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Liu.Jo Tiny TLJ1135

Zegarki zaprojektowane przez markę mody Liu Jo na pierwszy rzut oka kochać wszystkie damy z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich różowy tarcza daje im prawo dodaje pizzazz. Pełny opis

374

374 zł z VAT 516 zł, oszczędzasz 142 zł (27 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki zaprojektowane przez markę mody Liu Jo na pierwszy rzut oka kochać wszystkie damy z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich różowy tarcza daje im prawo dodaje pizzazz. Wrażenie to jest dodatkowo wzmocniona przez jasnych kryształów na indeksie kasowym, cyframi rzymskimi, świecących rąk i niezbędnym logo. Istotnym elementem jest również wzorzyste bezelestetycznie wyrafinowany stal zamach. Dołączyć akcesorium na nadgarstek, które nigdy nie pozwala na dół.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy różowy
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Wysokość 34 mm