Lorus R2365AX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646055
Lorus R2365AX9

Sprzedaż partnerska

Lorus R2365AX9

warsztaty zegarki marki LORUS są idealne dla każdego użytkownika z zamiłowaniem do suplementów sportowych. Nadgarstek zegarek szyte czarny gumowy pasek, czarny posiada także znaczącą sprawę z obejmy. Pełny opis

83

83 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

warsztaty zegarki marki LORUS są idealne dla każdego użytkownika z zamiłowaniem do suplementów sportowych. Nadgarstek zegarek szyte czarny gumowy pasek, czarny posiada także znaczącą sprawę z obejmy. Docenić i cyfrowy wyświetlacz z podświetleniem władzy, która ma funkcję stopera, odliczanie stopera i alarmu. Podaruj sobie dodatek, który idealnie dostroić twoje sportowe odzieżowym.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy szary
Szkło plastikowe
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 31 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 45 mm