Lorus R3A21AX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646107
Lorus R3A21AX9

Sprzedaż partnerska

Lorus R3A21AX9

Czy zdecydować się na formalne lub sportowa, zegarki z warsztatu oznacza LORUS strój jest zawsze doskonale melodie. Ich zainteresowania czarna tarcza pierwszy rzut oka stylowe chronografy – z których jeden służy jako wskaźnik czasu 24-godzinnego w drugim orbitach używane. Pełny opis

332

332 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na formalne lub sportowa, zegarki z warsztatu oznacza LORUS strój jest zawsze doskonale melodie. Ich zainteresowania czarna tarcza pierwszy rzut oka stylowe chronografy – z których jeden służy jako wskaźnik czasu 24-godzinnego w drugim orbitach używane. Ręce, cyfry i indeksy są zakłady na miękkim kolorze srebrnym. Obudowa i napięcia są wykonane ze stali nierdzewnej. Podaruj sobie dodatek, który stanie się niezawodnym towarzyszem codziennych przygód.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 48 mm