Lorus RG235NX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646260
Lorus RG235NX9

Sprzedaż partnerska

Lorus RG235NX9

Modne damy zegarek marki Lorus pokochają dzięki jakości materiałów, ale również przetwarzanie. Biała tarcza ozdobiona srebrnymi rąk, prostych indeksów i tam są również logo marki. Na krzaku kontynuuje ruch srebrny z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co daje poczucie luksusowych zegarków. Pełny opis

251

251 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Modne damy zegarek marki Lorus pokochają dzięki jakości materiałów, ale również przetwarzanie. Biała tarcza ozdobiona srebrnymi rąk, prostych indeksów i tam są również logo marki. Na krzaku kontynuuje ruch srebrny z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co daje poczucie luksusowych zegarków. Zapraszamy na dodatek, że po prostu nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 28 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 32 mm