Lorus RG246MX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646216
Lorus RG246MX9

Sprzedaż partnerska

Lorus RG246MX9

warsztaty zegarki marki LORUS są naprawdę stylowe sprawy. Ich śnieżny tarcza daje bardzo czyste wrażenia – oprócz tego, że przeciwnie spiczasty brąz ozdobić tylko błyszczące kryształy w indeksie. Pełny opis

284

284 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

warsztaty zegarki marki LORUS są naprawdę stylowe sprawy. Ich śnieżny tarcza daje bardzo czyste wrażenia – oprócz tego, że przeciwnie spiczasty brąz ozdobić tylko błyszczące kryształy w indeksie. Obudowa różowym złotem stal nierdzewna ma bardzo delikatny dotyk, jak również pastelowy beżowy pasek skórzany. Podaruj sobie dodatek, który można wziąć do formalnego stroju i szerokiej wypoczynku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa beżowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 34 mm
Wysokość 40 mm