Lorus RG252MX8

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646170
Lorus RG252MX8

Sprzedaż partnerska

Lorus RG252MX8

warsztaty zegarki marki LORUS są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów. Ich jasny twarz ma bardzo drobny wrażenie – ozdobione złotymi rękami i indeksów, które doskonale pasują do przypadku złotem. I dostarczać krystalicznie czysty w pozycji 12. Pełny opis

267

267 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

warsztaty zegarki marki LORUS są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów. Ich jasny twarz ma bardzo drobny wrażenie – ozdobione złotymi rękami i indeksów, które doskonale pasują do przypadku złotem. I dostarczać krystalicznie czysty w pozycji 12. nadgarstek oglądać tradycyjne szyte czarny skórzany pasek. Podaruj sobie suplement, który nadaje się do sukienek kaset i podarte dżinsy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała mosiądz, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 28 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 32 mm