Lorus RG262NX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002672863
Lorus RG262NX9

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

Lorus RG262NX9

Niezależnie od tego, czy nosisz romantyczną sukienkę, czy podarte dżinsy w rozmowach, Lorus obserwuje twój strój zawsze idealnie dopracowany. Ich Srebrny Tarcza jest oparta na klasycznym wzornictwie – jest ozdobiona brązowymi rękami i indeksami, które zapewniają dobrą czytelność czasu. Pełny opis

397

397 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Niezależnie od tego, czy nosisz romantyczną sukienkę, czy podarte dżinsy w rozmowach, Lorus obserwuje twój strój zawsze idealnie dopracowany. Ich Srebrny Tarcza jest oparta na klasycznym wzornictwie – jest ozdobiona brązowymi rękami i indeksami, które zapewniają dobrą czytelność czasu. Sprawa składa się z różowe pozłacana stal nierdzewna, podobnie jak uderzenie Milan, które dopasowuje się do obwodu nadgarstka bez potrzeby profesjonalnego skurczu. Udekoruj dodatkiem, który podkreśla twoją naturalną wdzięk.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków klasyczny, modny
Materiał pasa złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 40 mm