Lorus RH885BX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646072

Sprzedaż partnerska

Lorus RH885BX9

Klasyczne akcesoria dostosowane do wszystkich nie wystarczy. Nie zapomnij ich lub można dołączyć marki nadgarstku zegarek zaprojektowany przez Lorus. Ich jasny twarzy opiera się na tradycyjnej konstrukcji – ozdobione srebrnymi wąskich dłoniach i indeksy. Pełny opis

301

301 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Klasyczne akcesoria dostosowane do wszystkich nie wystarczy. Nie zapomnij ich lub można dołączyć marki nadgarstku zegarek zaprojektowany przez Lorus. Ich jasny twarzy opiera się na tradycyjnej konstrukcji – ozdobione srebrnymi wąskich dłoniach i indeksy. Cienka obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Brązowy skórzany pasek daje temu modelowi elegancki wygląd. Postaw na akcesorium, które nigdy nie pozwala na dół i być doskonały w każdej chwili.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 32 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 36 mm