Lorus RH917JX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646291
Lorus RH917JX9

Sprzedaż partnerska

Lorus RH917JX9

zegarek marki klasyczne damskie Lorus spodoba się każdej pani do ich wysokiej jakości wykonania. Czarna tarcza ozdobiona srebrnymi rąk, prostych wskaźników i nie jest też konieczne datownik. Pełny opis

284

284 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

zegarek marki klasyczne damskie Lorus spodoba się każdej pani do ich wysokiej jakości wykonania. Czarna tarcza ozdobiona srebrnymi rąk, prostych wskaźników i nie jest też konieczne datownik. Na stali obudowa kontynuuje ruch srebrny z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co daje wygląd luksusowych zegarków. Postaw na tych eleganckich zegarków, które nie pozwolą przejść niezauważone.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 9.5 mm
Wysokość 50 mm