Lorus RH927JX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646292
Lorus RH927JX9

Sprzedaż partnerska

Lorus RH927JX9

Stylowe męskie zegarek marki Lorus oczaruje wszystkich miłośników klasycznego wzornictwa. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć przezroczystą czarną tarczę ze srebrnymi rąk, indeksów i datownik. Pełny opis

284

284 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stylowe męskie zegarek marki Lorus oczaruje wszystkich miłośników klasycznego wzornictwa. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć przezroczystą czarną tarczę ze srebrnymi rąk, indeksów i datownik. Obudowa jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która ma po lewej stronie paska wykonane z naturalnej skóry. Postawić na zegarek, który nigdy nie zawodzi.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 49 mm