Lorus RH999JX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002672891
Lorus RH999JX9

Sprzedaż partnerska

Lorus RH999JX9

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na biznesowy lunch, czy na rodzinną wycieczkę, marka Lorus zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Ich lśniąca twarz jest oparta na klasycznym wyglądzie – jest ozdobiona wąskimi dłońmi i indeksami, datepiece w pozycji 3. Pełny opis

284

284 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na biznesowy lunch, czy na rodzinną wycieczkę, marka Lorus zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Ich lśniąca twarz jest oparta na klasycznym wyglądzie – jest ozdobiona wąskimi dłońmi i indeksami, datepiece w pozycji 3. Z pewnością przyciągnie cię wyrafinowany detal w postaci niebieskiej drugiej ręki. Na nadgarstku zegarek jest przyklejony płynnie Skórzana Pasek w kolorze czarnym. Zanurz się w dodatku, który zamieni cię w prawdziwego dżentelmena.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 44 mm