Lorus RP605DX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002662523
Lorus RP605DX9

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Lorus RP605DX9

Kobiety zegarek marki Lorus będą na nadgarstku wyglądać biżuterię, głównie ze względu na połączenie srebra i złota. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć tarczę, która jest ozdobiona trzema złotymi chronografów, indeksów i ručikami i szklanych kamieni. Pełny opis

435

435 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kobiety zegarek marki Lorus będą na nadgarstku wyglądać biżuterię, głównie ze względu na połączenie srebra i złota. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć tarczę, która jest ozdobiona trzema złotymi chronografów, indeksów i ručikami i szklanych kamieni. Obudowa i oporowe jest wykonane z wysokiej jakości stali. Postaw na zegarek, z którą będzie w każdych okolicznościach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny, wielokolorowy, złoty
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 40 mm