Lorus RP617DX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002672885
Lorus RP617DX9

Sprzedaż partnerskaNowość

Lorus RP617DX9

Zegarki warsztatowe Lorus są stworzone dla wszystkich pań Lorus eleganckie akcesoria. Ich jasna twarz wygląda na trzy cele podrzędne – pierwsza służy jako wskaźnik dnia tygodnia, druga służy jako datepiece, druga ręka jest rozdawana przez drugą rękę. Pełny opis

331

331 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki warsztatowe Lorus są stworzone dla wszystkich pań Lorus eleganckie akcesoria. Ich jasna twarz wygląda na trzy cele podrzędne – pierwsza służy jako wskaźnik dnia tygodnia, druga służy jako datepiece, druga ręka jest rozdawana przez drugą rękę. Nadgarstki zegarków na nadgarstkach Skórzana pasek m w delikatnym różowym kolorze. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zanurz się w dopełniaczu, który doskonale oduczy twoich stylowa wygląd.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa różowy
Kolor tarczy różowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 42 mm