Lorus RS925DX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646144
Lorus RS925DX9

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Lorus RS925DX9

marka zegarek zaprojektowany przez Lorus docenić każdy nowoczesny człowiek z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów. Ich jasny twarz zachwyca na pierwszy rzut oka delikatne złote ręce i indeksów. Jest też konieczne okno z datą okna. Pełny opis

211

211 zł z VAT 301 zł, oszczędzasz 90 zł (29 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Lorus docenić każdy nowoczesny człowiek z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów. Ich jasny twarz zachwyca na pierwszy rzut oka delikatne złote ręce i indeksów. Jest też konieczne okno z datą okna. Obudowa i wyrafinowany porządku posunięcie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Podaruj sobie dodatek, który można bezpiecznie uzupełnienia formalnego garnitur i wygodną odzież sportową.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Wysokość 48 mm