Lorus RS946CX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002645891

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Lorus RS946CX9

Czy zdecydować się na garnitur lub koszulę z podarte dżinsy, zegarki marki LORUS Twój styl jest zawsze doskonałym uzupełnieniem. Obudowa ze stali nierdzewnej jest galwanicznie różowego złota, podobny odcień posiada także wskazał ręce i indeksów. Pełny opis

334

334 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na garnitur lub koszulę z podarte dżinsy, zegarki marki LORUS Twój styl jest zawsze doskonałym uzupełnieniem. Obudowa ze stali nierdzewnej jest galwanicznie różowego złota, podobny odcień posiada także wskazał ręce i indeksów. Raz na nadgarstku przypiąć czarny skórzany pasek z krokodyla wzór, dostać strój zupełnie nowy wymiar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 49 mm