Lorus RS949CX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646081
Lorus RS949CX9

Sprzedaż partnerska

Lorus RS949CX9

Nie nowoczesny dżentelmen może zrobić bez klasycznych zegarków. Nie zapomnę tego niezbędne akcesorium lub można dołączyć marki nadgarstku zegarek zaprojektowany przez Lorus. Ich czarna tarcza ozdobiona srebrnymi rąk i indeksów, nie jest też okno wyświetlania daty. Pełny opis

301

301 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nie nowoczesny dżentelmen może zrobić bez klasycznych zegarków. Nie zapomnę tego niezbędne akcesorium lub można dołączyć marki nadgarstku zegarek zaprojektowany przez Lorus. Ich czarna tarcza ozdobiona srebrnymi rąk i indeksów, nie jest też okno wyświetlania daty. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Cała dodaje czarny skórzany pasek z krokodyla wzór, który dodaje elegancki wygląd. Postawić na modny dodatek, który pasuje szeroki Leisure Suit i koszulę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 48 mm