Lorus RT313GX9

Marka: Lorus Nr katalogowy: 100002646127

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Lorus RT313GX9

Zegarki od popularnej marki LORUS warsztatów są idealne dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów w stylu sportowym. Ich niebieskie pokrętło przyciąga wzrok z funkcją stopera trzy chronograf, nie jest również konieczne datownik. Pełny opis

463

463 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :14.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki od popularnej marki LORUS warsztatów są idealne dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów w stylu sportowym. Ich niebieskie pokrętło przyciąga wzrok z funkcją stopera trzy chronograf, nie jest również konieczne datownik. Dzięki silnych indeksów luminescencyjnych i ręce są także zawsze doskonale widać aktualny czas. Bezwarunkowo kochać i ramka z niebieskim pończoch krawędzi i złota studiach, złota farba posiada także koronę z przyciskami. Obudowa i bardziej masywny udar wykonane są ze stali nierdzewnej. Docenić i wodoszczelny do 100 metrów, dzięki czemu można oglądać popływać w morzu lub w basenie. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 45 mm
Wysokość 51 mm