Lotus L18425 / 2

Marka: Lotus Nr katalogowy: 100002646224
Lotus L18425 / 2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Lotus L18425 / 2

marka zegarek zaprojektowany przez Lotus są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich szara tarcza przyciąga wzrok brązowe ręce, indeksy i cyfry, które zwalniają go ładnie. Pełny opis

569

569 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Lotus są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich szara tarcza przyciąga wzrok brązowe ręce, indeksy i cyfry, które zwalniają go ładnie. Najbardziej widocznym elementem jest chronograf ale na pewno taki, który ma wskaźnik funkcji faz księżyca. Obudowa i udaru mózgu są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Podaruj sobie dodatek, który będzie pasował idealnie dostosowane do wygodnego koszuli.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Szerokość pasa 20 mm
Szerokość 40 mm
Wysokość 46 mm