Lotus L18570 / 4

Marka: Lotus Nr katalogowy: 100002646225
Lotus L18570 / 4

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Lotus L18570 / 4

Czy zdecydować się na garnitur dostosowane i wygodnej koszulce z podartych dżinsach, Lotus zegarek na nadgarstku będziesz zawsze mieć rację dżentelmenem. Ich ciemna twarz zachwyca na pierwszy rzut oka rąk brązu i indeksów, które czynią te zegarki bardzo efektowne akcesoriów. Pełny opis

437

437 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na garnitur dostosowane i wygodnej koszulce z podartych dżinsach, Lotus zegarek na nadgarstku będziesz zawsze mieć rację dżentelmenem. Ich ciemna twarz zachwyca na pierwszy rzut oka rąk brązu i indeksów, które czynią te zegarki bardzo efektowne akcesoriów. Z pewnością pokochasz i Milan wyciągnąć ze stali nierdzewnej, która dopasowuje się do każdego nadgarstka, bez potrzeby specjalistycznego skurczu. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Wysokość 50 mm