Lotus Pary L18290 / 2

Marka: Lotus Nr katalogowy: 100002646049
Lotus Pary L18290 / 2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Lotus Pary L18290 / 2

Zegarek marki zaprojektowane przez Lotus na pierwszy rzut oka miłości wszystkich miłośników koloru niebieskiego. Ten piękny, ponadczasowy tonu wybierania posiada klasyczny wygląd, ruch, a nawet obudowę ze stali nierdzewnej. Pełny opis

720

720 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki zaprojektowane przez Lotus na pierwszy rzut oka miłości wszystkich miłośników koloru niebieskiego. Ten piękny, ponadczasowy tonu wybierania posiada klasyczny wygląd, ruch, a nawet obudowę ze stali nierdzewnej. Milan z pewnością docenią ruch, który dostosowuje się do każdego nadgarstka, bez potrzeby specjalistycznego skurczu. Postawić na dodatek, który daje prawo talent.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 25 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 29 mm