Marc Jacobs MBM 3039

Marka: Marc Jacobs Nr katalogowy: 100002375783

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Marc Jacobs MBM 3039

Marc Jacobs jest w koncepcji mody światowej. Spada na niego, a ty i dołączyć zegarek na rękę ze swoim warsztacie. Biała tarcza ozdobiona trzy chronografy, złotymi cyframi arabskimi i dater. Ramka jest wyłożony marką. zegarki w żółtym złoconych Pull-szyte od jakości stali nierdzewnej. Pełny opis

561

561 zł z VAT 1 100 zł, oszczędzasz 539 zł (49 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Marc Jacobs jest w koncepcji mody światowej. Spada na niego, a ty i dołączyć zegarek na rękę ze swoim warsztacie. Biała tarcza ozdobiona trzy chronografy, złotymi cyframi arabskimi i dater. Ramka jest wyłożony marką. zegarki w żółtym złoconych Pull-szyte od jakości stali nierdzewnej. Podaruj sobie suplement, który daje strój odrobinę luksusu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 37 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 45 mm