Marc Jacobs MBM 3315

Marka: Marc Jacobs Nr katalogowy: 100002636569

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Marc Jacobs MBM 3315

marka zegarek zaprojektowany przez Marca Jacobsa są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do akcesoriów mody. Ich ciemna twarz zachwyca na pierwszy rzut oka marką na indeksie kasowym, brakujących lub dater że właśnie dzięki lupę wyraźnie. Pełny opis

913

913 zł z VAT 1 394 zł, oszczędzasz 481 zł (34 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Marca Jacobsa są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do akcesoriów mody. Ich ciemna twarz zachwyca na pierwszy rzut oka marką na indeksie kasowym, brakujących lub dater że właśnie dzięki lupę wyraźnie. Obudowa i udar mózgu, który jest bardziej jak bransolety luksusowych, złoto jest z żółtego złota. Podaruj sobie suplement, który daje strój właściwej pizzazz.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 40 mm