Morellato Krople Czas R0153122550

Marka: Morellato Nr katalogowy: 100002645821

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Morellato Krople Czas R0153122550

Piękna biżuteria, błyszczące cyrkonie i precyzyjna obróbka stali nierdzewnej – wszystko to jest znane na całym świecie włoska marka Morellato. Jeśli chcesz ozdobić swoje nadgarstki i piękną biżuterię natomiast wolisz w celu uzupełnienia ich stylu mody zegarek, można postawić na kombinacji obu. Pełny opis

813

813 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękna biżuteria, błyszczące cyrkonie i precyzyjna obróbka stali nierdzewnej – wszystko to jest znane na całym świecie włoska marka Morellato. Jeśli chcesz ozdobić swoje nadgarstki i piękną biżuterię natomiast wolisz w celu uzupełnienia ich stylu mody zegarek, można postawić na kombinacji obu. Dokręcanie pasek zegarki z kolekcji Drops Czas upiększać sundavatelnými spada w kolorze złota z jasnych i różowych kryształów. Można kupić wymienne krople Twojego gustu. Różowa tarcza będzie dobry mecz krople różowy . Przynieś swój strój akcesoriów, które idealnie podkreślić swoją kobiecość.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy różowy
Szkło mineralne
Szerokość 28 mm
Wysokość 28 mm