Morellato ninfa R0151141516

Marka: Morellato Nr katalogowy: 100002780242

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Morellato ninfa R0151141516

Model zegarek od marki warsztacie MORELLATO jest idealny dla kobiet ze skłonnością do stylowych akcesoriów. Ich czarna tarcza ze skórzaną wzór opiera się na tradycyjnej konstrukcji – ozdobione rąk i indeksów z brązu, który doskonale komponuje się z Rose-pozłacana obudowa ze stali nierdzewnej. Pełny opis

569

569 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Model zegarek od marki warsztacie MORELLATO jest idealny dla kobiet ze skłonnością do stylowych akcesoriów. Ich czarna tarcza ze skórzaną wzór opiera się na tradycyjnej konstrukcji – ozdobione rąk i indeksów z brązu, który doskonale komponuje się z Rose-pozłacana obudowa ze stali nierdzewnej. Czarnego i szczyci skórzanym paskiem. Udekoruj swój nadgarstek akcesoriów, które będą podkreślić swoje naturalne wdzięki.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 7.5 mm
Wysokość 42 mm