Morellato Ninfa R0151141526

Marka: Morellato Nr katalogowy: 100002745085
Morellato Ninfa R0151141526

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Morellato Ninfa R0151141526

Stylowa, elegancka i przez cały czas kobieta, która przegrywa zegarek Morellato ze wspaniałej kolekcji Ninf . Ich zielona twarz wygląda bardzo czysto – ozdobiona jest tylko srebrnymi dłońmi, logo marki i delikatnym sierpem na pozycji 12. Pełny opis

505

505 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stylowa, elegancka i przez cały czas kobieta, która przegrywa zegarek Morellato ze wspaniałej kolekcji Ninf . Ich zielona twarz wygląda bardzo czysto – ozdobiona jest tylko srebrnymi dłońmi, logo marki i delikatnym sierpem na pozycji 12. Przyjemny zielony kolor również się szczyci Skórzana Pasek z modnym wzorem krokodyla. Przypnij nadgarstek dodatkiem, którego po prostu nie można się oprzeć.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa zielony
Kolor tarczy zielony
Szkło mineralne
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 38.5 mm