Morellato ninfa R0153141502

Marka: Morellato Nr katalogowy: 100002820619

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Morellato ninfa R0153141502

Model marki zegarka Morellato jest idealny dla kobiet o romantycznej duszy. Gładka obudowa ze stali jest ustawione pokrętło, które będą dostarczać motywem kwiatowym. Zegarek jest zasilany baterią mechanizm kwarcowy i paskiem na nadgarstek mocowane są ze stali. Cały zegarek jest złoto różowe złoto. Pełny opis

742

742 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Model marki zegarka Morellato jest idealny dla kobiet o romantycznej duszy. Gładka obudowa ze stali jest ustawione pokrętło, które będą dostarczać motywem kwiatowym. Zegarek jest zasilany baterią mechanizm kwarcowy i paskiem na nadgarstek mocowane są ze stali. Cały zegarek jest złoto różowe złoto. Zafunduj sobie piękny kawałek, który sprawia, że ​​nie do odparcia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy wielokolorowy
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Wysokość 35 mm