Morellato Ninfa R0153141530

Marka: Morellato Nr katalogowy: 100002646431

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Morellato Ninfa R0153141530

Pozwól się oczarować ponadczasowemu pięknu w postaci słynnego na całym świecie zegarka Morellato . Na pierwszy rzut oka przymocowana jest czarna tarcza, ozdobiona prostymi dłońmi z indeksami i kwiatowym motywem, który jest przedstawiony na tarczy zegara. Pełny opis

571

571 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Pozwól się oczarować ponadczasowemu pięknu w postaci słynnego na całym świecie zegarka Morellato . Na pierwszy rzut oka przymocowana jest czarna tarcza, ozdobiona prostymi dłońmi z indeksami i kwiatowym motywem, który jest przedstawiony na tarczy zegara. Oglądaj swoje nadgarstki idealnie dzięki adaptacyjnej prowadnicy Milan, która łączy się z wysokiej jakości obudową ze stali nierdzewnej. Ciesz się zegarkami Morellato , które z pewnością Cię nie zawiodą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 6.5 mm
Wysokość 35 mm