Morellato Sensazione R0153122576

Marka: Morellato Nr katalogowy: 100002646000

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Morellato Sensazione R0153122576

Model Sensazione zegarek marki Morellato to nie tylko wskaźnik czasu, ale także biżuteria. zegarki stalowe są animowane szczegóły złoconego srebra. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim pasek stalowy z ozdobami w postaci kwiatów i pszczół. Zegarek jest zasilany baterią mechanizm kwarcowy. Pełny opis

730

730 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 24.10.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 24.10.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Model Sensazione zegarek marki Morellato to nie tylko wskaźnik czasu, ale także biżuteria. zegarki stalowe są animowane szczegóły złoconego srebra. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim pasek stalowy z ozdobami w postaci kwiatów i pszczół. Zegarek jest zasilany baterią mechanizm kwarcowy. Zafunduj sobie wspaniały dodatek sprawia, że ​​można oprzeć.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 20 mm
Wysokość 26.5 mm