Morellato Sensazione R0153142505

Marka: Morellato Nr katalogowy: 100002646095

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Morellato Sensazione R0153142505

Zegarki zaprojektowane przez popularnej włoskiej marki MORELLATO można z czystym sumieniem nosić miejsce nadgarstek bransoletka styl. Małe pokrętło złoto stawia na klasycznym wyglądzie – ozdobione delikatnymi wąskich dłoniach i indeksy. Pełny opis

675

675 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki zaprojektowane przez popularnej włoskiej marki MORELLATO można z czystym sumieniem nosić miejsce nadgarstek bransoletka styl. Małe pokrętło złoto stawia na klasycznym wyglądzie – ozdobione delikatnymi wąskich dłoniach i indeksy. Prostokątna obudowa stalowa platerowana żółtego złota, jak również ruch w Mediolan, który jest idealnie dopasowany do obwodu każdego przegubu. Zapraszamy na dodatek, że po prostu nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Szerokość 17 mm
Wysokość 26 mm