Morellato Sensazione R0153142517

Marka: Morellato Nr katalogowy: 100002646108

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Morellato Sensazione R0153142517

Zegarek marki Morellato dosłownie inspirować wszystkich kobiet ze skłonnością do akcesoriów mody. Ich twarz stawia na tradycyjny wygląd – ozdobiony drobnymi rękami i rzymskimi cyframi na terenie czterech głównych indeksów. Pełny opis

569

569 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki Morellato dosłownie inspirować wszystkich kobiet ze skłonnością do akcesoriów mody. Ich twarz stawia na tradycyjny wygląd – ozdobiony drobnymi rękami i rzymskimi cyframi na terenie czterech głównych indeksów. Mały ruch przypadek i Mediolan są wykonane ze stali nierdzewnej złoto luksusowych żółtego złota. Zapraszamy na dodatek, że nikt nie może przeoczyć.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Szerokość 20 mm
Wysokość 26 mm