Morellato Sensazioni R0153142527

Marka: Morellato Nr katalogowy: 100002646506
Morellato Sensazioni R0153142527

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Morellato Sensazioni R0153142527

Wahasz się, żeby przygwoździć nadgarstek stylowym zegarkiem lub charakterystycznybransoletka ? Następnie postaw na zegarek Morellato z kolekcji Sensazioni, który jest jednocześnie! Ich malutkie Srebrny Zegar liczy się w klasycznym stylu. Pełny opis

605

605 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Wahasz się, żeby przygwoździć nadgarstek stylowym zegarkiem lub charakterystycznybransoletka ? Następnie postaw na zegarek Morellato z kolekcji Sensazioni, który jest jednocześnie! Ich malutkie Srebrny Zegar liczy się w klasycznym stylu. Na Twoim nadgarstku zegarek jest napięty przez szarpankę Milan, która dopasowuje się do obwodu nadgarstka bez potrzeby skracania. Najbardziej uderzającą cechą są dwie ozdoby wykończenia – jedna w postaci błyszczącej tęczy, druga jednorożca dla szczęścia. Możesz tworzyć inne wrażenia z kolekcji Sensazioni, aby stworzyć swój spersonalizowany dodatek. Postaw na zegarki, które nigdy Cię nie zawiodą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 24 mm
Głębokość (mm) 6.7 mm
Wysokość 30.5 mm