Pepe Jeans Brian R2353106002

Marka: Pepe Jeans Nr katalogowy: 100002376490
Pepe Jeans Brian R2353106002

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Pepe Jeans Brian R2353106002

Jak sama nazwa wskazuje, skupia się na ponadczasowym Pepe Jeans denim mody. Teraz możesz dać swój strój prawo Oomph z marką zegarków wypoczynku i przygody iść w kierunku miasta w stylu. Czarna tarcza z charakterystycznym chronografu doskonale pasuje do tego samego kolorową oprawę. Pełny opis

439

439 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jak sama nazwa wskazuje, skupia się na ponadczasowym Pepe Jeans denim mody. Teraz możesz dać swój strój prawo Oomph z marką zegarków wypoczynku i przygody iść w kierunku miasta w stylu. Czarna tarcza z charakterystycznym chronografu doskonale pasuje do tego samego kolorową oprawę. Kontrastującym elementem jest następnie wysokiej jakości stali Rah. Po przypiąć go na nadgarstku, masz strój zupełnie nowy wymiar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 47 mm