Pepe Jeans Charlie R2351105003

Marka: Pepe Jeans Nr katalogowy: 100002377009

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Pepe Jeans Charlie R2351105003

Czy zdecydować się na wypoczynku lub formalnego stroju, zegarek marki warsztat Pepe Jeans London zawsze będzie słuszna. Brązowy pomarszczona twarz cyfr znaczących, które sprawiają, że czas zawsze czytelne. Brązowy kolor posiada również pasek skóry z charakterystycznym szycia. Pełny opis

333

333 zł z VAT 549 zł, oszczędzasz 216 zł (39 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na wypoczynku lub formalnego stroju, zegarek marki warsztat Pepe Jeans London zawsze będzie słuszna. Brązowy pomarszczona twarz cyfr znaczących, które sprawiają, że czas zawsze czytelne. Brązowy kolor posiada również pasek skóry z charakterystycznym szycia. Obudowa stalowa jest ocynkowana różowego złota. Po przypiąć swój zegarek na nadgarstku dać strój zupełnie nowy wymiar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 47 mm