Pepe Jeans Charlie R2351105004

Marka: Pepe Jeans Nr katalogowy: 100002376990

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Pepe Jeans Charlie R2351105004

Czy zdecydować się na wypoczynku lub formalnego stroju, zegarek marki warsztat Pepe Jeans London zawsze będzie słuszna. Głęboko czarna tarcza towarzyszyło znaczące cyfry, które sprawiają, że czas zawsze czytelne. Brązowy kolor posiada pasek skóry z charakterystycznym szycia. Pełny opis

334

334 zł z VAT 553 zł, oszczędzasz 219 zł (39 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na wypoczynku lub formalnego stroju, zegarek marki warsztat Pepe Jeans London zawsze będzie słuszna. Głęboko czarna tarcza towarzyszyło znaczące cyfry, które sprawiają, że czas zawsze czytelne. Brązowy kolor posiada pasek skóry z charakterystycznym szycia. obudowa stalowa pokryta czarną powłoką PVD. Po przypiąć swój zegarek na nadgarstku dać strój zupełnie nowy wymiar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 47 mm