Pierre Lannier Eolia 039L966

Marka: Pierre Lannier Nr katalogowy: 100002758856

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Pierre Lannier Eolia 039L966

Francuska moda to koncepcja na świecie. Ponadczasowy styl i niezapomniana elegancja to po prostu uzależniające rzeczy. Pierre Lannier magię Francji i Pierre Lannier w zegarek z kolekcji Eolia zaprojektowany i wyprodukowany bezpośrednio w kraju, który pokazuje trendy. Pełny opis

631

631 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Francuska moda to koncepcja na świecie. Ponadczasowy styl i niezapomniana elegancja to po prostu uzależniające rzeczy. Pierre Lannier magię Francji i Pierre Lannier w zegarek z kolekcji Eolia zaprojektowany i wyprodukowany bezpośrednio w kraju, który pokazuje trendy. Niebieska tarcza urzeka Cię na pierwszy rzut oka plastikowym kwiatowym wzorem, który sprawia, że ​​zegarek jest wyjątkową modą. Możesz znaleźć lokalizacje indeksów błyszczącejasne kryształy, które świecą olśnieniem w każdym geście. Zegarek jest wiązany z wysokiej jakości, ręcznie szytym Skórzanam na pasku w ciemnoniebieskim kolorze. Wyimaginowany wisienka na torcie jest różowe pozłacane etui ze stali nierdzewnej zapewniającej cały punkt luksusu. Udekoruj swój nadgarstek akcesorium, które daje uśmiech na twarzy przy każdym widoku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 6.8 mm
Wysokość 37 mm